Elektryk Poznań

Na co dzień na terenie Poznania prowadzę firmę  Dolata Electric. Firma została przeze mnie założona w roku 2010.

Przez ten długi czas, mieliśmy okazję pracować przy wielu zaawansowanych inwestycjach elektrotechnicznych. Zrealizowaliśmy z sukcesem wiele nowych instalacji elektrycznych, wiele zmodernizowaliśmy lub wymieniliśmy. Mieliśmy okazję pracować zarówno przy instalacjach domowych, jak również przemysłowych oraz przy rozległych projektach deweloperskich. Wszystkie te projekty wymagały od naszego zespołu zaawansowanej wiedzy inżynieryjnej, ale także wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

Nasza działalność nie skupiała i nie skupia się tylko na tradycyjnych instalacjach elektrycznych. Od początku stale poszerzamy naszą wiedzę i kwalifikacje. Rozszerzając zakres naszej działalności skupiliśmy się na kilku obszarach:

  1. Instalacje elektryczne – domowe, mieszkaniowe, przemysłowe. Nowe oraz wymiana i remont starych
  2. Pomiary i badania elektryczne
  3. Fotowoltaika – dla domów oraz firm
  4. Inteligentny budynek – przewodowo, bezprzewodowo oraz proste systemy sterowania urządzeniami
  5. Oświetlenie LED – wymiana oświetlenia tradycyjnego na LED w biurach, firmach i budynkach użyteczności publicznej

Przez minionych kilka lat wykonaliśmy w każdym z tych obszarów wiele inwestycji bazując tylko na najlepszych rozwiązaniach. Posiadamy bardzo szerokie portfolio zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów.

Jednocześnie świadcząc usługi tylko w 5 dziedzinach, możemy się skoncentrować na jak najwyższej jakości tych usług. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do ich realizowania oraz certyfikaty potwierdzające naszą szeroką wiedzę

Więcej na ten temat prowadzonej przeze mnie firmy można znaleźć na stronie www.dolata-electric.pl

Zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Na każdego maila odpowiem w ciągu 24 godzin (w dni robocze).